29. 5. 2020

Sdružení olomouckých architektů a stavitelů představilo primátorovi a vedení města své plány

Po zhruba roční přípravě vzniklo v Olomouci Sdružení Olomouckých architektů a stavitelů, z.s. (SOAAS). Spolek, který sdružuje aktuálně třináct zakládajících členů, se tento týden představil vedení […]